Caligare - makes the network better Contact Us |  Sitemap |  Our customers   Cisco Technology Developer Partner

Informace o firmě Caligare s.r.o.


Caligare s.r.o je soukromá společnost založena v roce 2004 v Praze. Hlavní činností firmy je vývoj softwarových produktů, které mohou být užitečné zejména pro střední a velké společnosti, podniky a síťové profesionály. V roce 2004 firma Caligare uvedla na trh nový produkt Caligare Flow Inspector, linuxový software, který umožňuje monitorování a spravování datových sítí technologií NetFlow. Produkt je efektivní cestou pro monitorování a ochranu privátních sítí.

Caligare vyvíjí řešení pro mezinárodní trh a velmi rychle získává vedoucí pozici v oblasti monitorování a analýzy datových toků. Caligare nabízí organizacím řízení síťových obchodních aktivit v rozsahu od realtimové síťové analýzy, minimalizací rizik a dlohodobého plánování.

Ačkoliv je Caligare poměrně nová firma, má několikaleté zkušenosti v tomto oboru a je připravena dodat síťová řešení za přijatelné ceny bez ohrožení ztráty kvality a zákaznické podpory. Můžete nám věřit, že Vám budeme poskytovat síťové monitorovací produkty i v budoucnosti. Naším cílem je plná spokojenost našich zákazníků. Naše vysoké pracovní standardy a sledování konkurence zaručuje vysokou kvalitu vyvíjených produktů.

Pomůžeme Vám udržovat prvotřídní funkcionalitu Vašich síťových systémů, jejich snadné ovládání a maximální výkon. CFI software Vám pomůže plánovat, spravovat a udržovat výpočetní a telekomunikační systémy s maximálním důrazem na bezpečnost, spolehlivost, dostupnost a kapacitu.


  © 2003-2023 Caligare. All Rights Reserved.  Terms of Use  | Privacy Statement  | Site Map  | Contact Us